Angry Birds Heikki

Angry Birds Heikki

Angry Birds w świecie bolidów i Formuły 1

Zalety

  • Ciekawostka dla fanów F1
  • Kask Heikkiego
  • Nowa wersja wpadającej w ucho melodii Angry Birds

Wady

  • Mało poziomów

Bardzo dobry
8

Angry Birds Heikki to wersja gry Angry Birds online, która rozgrywa się w świecie Formuły 1. Nazwa gry wzięła się od fińskiego kierowcy F1 - Heikkiego Kovalainena.

Rozgrywka w Angry Birds Heikki nieczym nie różni się od innych gier z serii Angry Birds. Po lewej stronie mamy wściekłe ptaki, a po prawej zielone świnie. Różnicę dostrzeżemy, gdy przyjrzymy się nazwom poziomów w grze: Hockenheim, Spa, Mozna czy Yas Marina. Każdy fan Formuły 1 wie, że chodzi o słynne tory F1. Na planszach za to znajdziemy wiele odwołań do królowej sportów motorowych.

Trudno powiedzieć, aby gra Angry Birds Heikki była pełnoprawną, osobną produkcją. To właściwie akcja marketingowa mająca na celu promowanie Angry Birds i Formuły 1, zrobiona przez fińską firmę z fińskim kierowcą F1. Spodobać się może tylko najzagorzalszym fanom wściekłych ptaków, którzy chcą zagrać w każdy istniejący poziom Angry Birds (i zdobyć w nim trzy gwiazdki) oraz fanom F1, którzy docenią niekonwencjonalny pomysł i... Kask Heikkiego Kovalainena, który wygląda jak czerwony Angry Bird.

Angry Birds Heikki

Wypróbuj

Angry Birds Heikki

Opinie użytkowników o Angry Birds Heikki